Przewodnik po galaktyce rozwiązań, prowadzący do wyboru technologii CMS i usprawnień w pracy zespołów, które budują strony WWW, odporne na wyzwania przyszłości.
Jest rok 2024: technologia zmienia się i zmienia nas. W tym przewodniku wybierzemy się na eksplorację horyzontów technologicznych w budowaniu stron WWW. Zapraszam Cię do podróży poza barierę kodu, do przestrzeni, w której nie ma ograniczeń, dzięki kreatywności, kolaboracji i wizualnemu CMS jutra.
Zespoły marketingowe wybierając pomiędzy szablonami a zależnością od programistów, tkwią w pułapce albo ograniczeń albo kosztów i zależności od programistów. Tradycyjne CMS z kodem i silosami pracy, utrzymują marketingową rakietę na ziemi, bez możliwości adaptacji do aktualnych potrzeb biznesu.
Dokładnie tak, jakbyś decydował się na odpowiedni statek do kosmicznej podróży - pomogę wybrać Ci skalowalny CMS. Poznasz historię systemów CMS, ich typy, kryteria wyboru CMS. Weźmiemy pod uwagę wpływ na model współpracy, koszty w utrzymaniu (TCO) i jego skalowalność.
Przedstawiam wizualny CMS - Webflow - który łączy techniczną złożoność z kreatywnością, będąc katalizatorem wzrostu. Poznasz przewagi podejścia no-code na przykładzie skalowalnego CMS Webflow, wraz z case studies wdrożeń w firmach: MURAL, SmugMug i Freshly.
Ten przewodnik utrzymany jest w klimacie opowieści sci-fi, aby czytało się go jak dobrą książkę, która zachęci Cię do działania, a w dodatku zawiera:
W erze dostępności kapitału i przyspieszenia technologii, rozwój firm blokowany jest przez czas, w jakim: wdrażają nowe produkty i usługi, zdobywają klientów i nowe rynki oraz wprowadzają technologie pozwalające osiągnąć większą skalę działania przy zachowaniu niskich kosztów, albo poprawiać wydajność ludzkiej pracy.
W obecnej erze firmy muszą wyprzedzać konkurencję, sięgając po nowe technologie i odpowiadając na nowe oczekiwania użytkowników. Tradycyjne metody tworzenia czy zarządzania stronami internetowymi, nie są już w stanie sprostać tym wymaganiom. Razem sprawdzimy nowe opcje i wyruszymy w misję odzyskania kontroli, kreatywności i szybkości działania.
Znajdujemy się w momencie, gdy sztuczna inteligencja wkracza w nasze życie. Firmy programistyczne po raz pierwszy zwalniają masowo programistów. Przedsiębiorcy rezygnują z kosztownych wdrożeń IT, które ciągną się latami, generując stałe strumienie kosztów, podobnie jak kolejne linijki kodu. Czy to spowolnienie rynku czy przejście do nowej ery no-code i AI?